Сместување > Апартман

Апартманите се пространи и луксузно опремени. Погледот кон Дојранското езеро овозможува пријатно искуство во релаксирана атмосфера. Секое студио е со дневна соба и спална соба, и е опремено со ТВ, телефон со директна телефонска линија, централна климатизација, мини бар, тоалет маса, ноќна ламба, тоалет, бесплатен интернет и 24/7 услуга во соба.

TV - HD телевизија

Тоалет

Телефон

Ноќна ламба

Климатизер

Интернет

Мини бар

24/7 собна услуга

  • Во цените не е вклучена туристичка такса од 40 денари по лице на ден.
  • За деца до 7 години не се наплатува
  • За деца 8-12 години се доплатува 180,00 ден
  • 3-то лице возрасен во апартман 180,00 ден
  • Дополнителен мени оброк чини 390,00 ден по лице
Тип на соба
Ноќевање со појадок
Апартман
4.050 денари
Делукс Студио
Мени